Jdi na obsah Jdi na menu
 


Startovka kategorie                                              26.7.2008 15:20:53
                                Veteran Cup 2008 3E
===ČSOB-VAM===============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10 2.6km   75m 5k 
------------------------------------------------------------------------
  1 Alžběta Nešporová                     TZL0051    428296  15.00        
  2 Vakant                                                   17.00        
  3 Vakant                                                   19.00        
 
Startovka kategorie: D12 3.0km   85m 7k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Kulhavá Eliška                        SRK9655 B  301132   0.00        
  2 Richterová Nataša                     ADA9651    253151  12.27        
  3 Smrčková Dominika                     KSU9799    420442  12.40        
  4 Zemánková Tereza                      SRK9752 C  301107  22.57        
  5 Klaudia Plesińska                     NER9651    361822  28.17        
  6 Stravbe Elly                          NER          2273  30.00        
  7 Vakant                                                   32.00        
 
Startovka kategorie: D14 3.3km  105m 10k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Marie                     DCE9550 B   51177  30.00        
  2 Granátová Kateřina                    TBM9558 C  320136  60.00        
  3 Vakant                                                   62.00        
  4 Vakant                                                   64.00        
 
Startovka kategorie: D16 3.5km  130m 12k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Kulhavá Šárka                         SRK9356 B  219279  15.00        
  2 Netíková Martina                      DOB9351      7229  17.10        
  3 Krausová Martina                      TJP9350 C   53512  33.12        
  4 Pavla Myslivcová                      SHK9352      9472  35.59        
  5 Vakant                                                   37.00        
  6 Vakant                                                   39.00        
 
Startovka kategorie: D18 3.9km  125m 12k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázová Pavla                         DCE9350 B  301313  15.00        
  2 Krausová Barbora                      TJP9150 C   53504  44.22        
  3 Vakant                                                   46.00        
  4 Vakant                                                   48.00        
 
Startovka kategorie: D21B 4.9km  120m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------
  1 Labašová Katarína                     DOB8351     51338  15.00        
  2 Klíchová Jana                         SSU8151      9480  45.00        
  3 Richterová Nataša                     ADA7451     52715  47.00        
  4 Katarina Fedorova                     SPE7451      9817  49.00        
  5 Škorpilová Jana                       VSP7455    211303  51.00        
  6 Barbora Nešporová                     TZL7652    416054  53.00        
  7 Nosálová Eliška                       SLA8250 C  995791  55.00        
  8 Dvořáčková Jana                       TTR7852 C   52230  57.00        
  9 Nešporová Marie                       TTR7251 C   52242  59.00        
 10 Hájková Ludmila                       CET7551      9722  61.00        
 11 Smutná Pavla                          VAM8651      9674  63.00        
 
Startovka kategorie: D21C 3.8km  105m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------
  1 Hamáčková Kristina                    LBE8850 B   52973   0.00        
  2 Vlčková Martina                       TYN8352 C    9742   4.31        
  3 Blahutová Hana                        TJH7952 C   51928   9.22        
  4 Doležalová Marie                      TYN8651 C    9746  13.38        
  5 Winklerová Hanna                      LPM8054     51486  21.47        
  6 Tomanová Veronika                     LBM7751 C  219277  30.00        
  7 Kolomějevová Dita                     ASU8599 C   52329  32.00        
  8 Petra Štěpánková                      LBMXX50     52020  34.00        
  9 Korbelová Petra                       CHC7653 C  232902  36.00        
 10 Stupalová Tamara                      JHB8852 C   52352  38.00        
 11 Rycerska Marzena                      UKS7551    412203  40.00        
 12 Khýnová Radka                         ALB8751      7221  42.00        
 13 Komárková Lenka                       TJH7651 C  995845  44.00        
 14 Vakant                                                   46.00        
 15 Vakant                                                   48.00        
 16 Vakant                                                   50.00        
 
Startovka kategorie: D35 4.1km  145m 12k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Klapalová Marcela                     PHK6852 C    9494  45.00        
  2 Bejčková Jana                         SLA7150 C  301616  46.19        
  3 Lenka Myslivcová                      SHK7051    515465  46.50        
  4 Švadlenová Ivana                      CHC7151 C    9556  53.19        
  5 Procházková Alexandra                 LPU7051    416258  54.22        
  6 Švejcarová Daniela                    PBM7375 C   53539  56.25        
  7 Kundratová Jana                       JZL7351 C  218973  64.31        
  8 Kulhavá Jarmila                       SRK6751 C  219278  75.00        
  9 Procházková Radka                     JEN          7784  77.00        
 10 Demlová Jitka                         LPU6955      9656  79.00        
 11 Berková Květa                         TJN7350 C  232629  81.00        
 12 Kunzová Ivana                         BBM7155 C   52346  83.00        
 13 Smrčková Věra                         KSU7373    420414  85.00        
 14 Čechmánková Helena                    OKP6450 C   51720  87.00        
 15 Vakant                                                   89.00        
 16 Vakant                                                   91.00        
 17 Vakant                                                   93.00        
 
Startovka kategorie: D40 4.1km  115m 11k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Jirková Renata                        ZPV6553 C   52427   0.00        
  2 Juračková Jana                        LPU6051      9237   7.25        
  3 Zorka Müllerová                       SHK6751    515141   8.27        
  4 Hlavová Miroslava                     KON6389 C   52417   9.49        
  5 Kavková Dana                          SCP6150 C  301143  15.04        
  6 Mutinská Zdeňka                       HVC6453 C   51751  16.09        
  7 Eva Bártová                           SRK5551      9484  19.59        
  8 Kulová Jana                           VAM6551    416317  30.00        
  9 Korčáková Jana                        TZL6556    416155  32.00        
 10 Matyášová Lenka                       LBM6460 C   52093  34.00        
 11 Peřinková Irena                       BBM6550 C  331257  36.00        
 12 Doležalová Iva                        TYN6451 C  995808  38.00        
 13 Kodytková Jitka                       TYN6851     51429  40.00        
 14 Vakant                                                   42.00        
 15 Vakant                                                   44.00        
 
Startovka kategorie: D45 3.8km  105m 11k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Miluše                    DCE5450 C   51966  45.00        
  2 Panchártková  Jitka                   PHK5951 C    9429  47.51        
  3 Vlažná Mirka                          LCE5852     52698  48.18        
  4 Smičková Eva                          KON5887 C   52412  48.21        
  5 Cabalková Ivana                       ZAM6351 C   53569  53.07        
  6 Hausvaterová Marcela                  SHK6152 C  219201  53.29        
  7 Vlčková Pavla                         TYN6351    995829  54.33        
  8 Kohlová Alena                         KPY6051 C   53182  59.29        
  9 Petrová Věra                          VLI6251 C   51218  68.36        
 10 Wolkerová Dagmar                      TJP5250 C   51289  70.33        
 11 Tichá Jiřina                          DOB6052      7255  71.30        
 12 Dudíková Hana                         LBE5550 C  411766  75.00        
 13 Müllerová Jindra                      VAM5950      9684  77.00        
 14 Remešová Alena                        DOB6150      7249  79.00        
 15 Rybářová  Lenka                       PHK5551 C    9405  81.00        
 16 Ledvinová Jana                        NER          4338  83.00        
 17 Vakant                                                   85.00        
 18 Vakant                                                   87.00        
 
Startovka kategorie: D50 3.7km   85m 10k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Jansová Alena                         CHT5802 C   51897   0.00        
  2 Doležalová Vlasta                     PGP5550     52095   5.02        
  3 Dočkalová Jiřina                      LPU5654      9290  12.26        
  4 Kobližková Hana                       ZAM5851 C    9031  15.14        
  5 Salajková Věra                        LBM5558 C   52058  16.30        
  6 Zlesáková Vlasta                      JIL5362 C    9068  16.38        
  7 Stupalová Jana                        JHB5451 C   52353  17.28        
  8 Klimplová Alena                       LPU5551      9202  17.32        
  9 Jalová Marie                          RBK5761 C   49601  30.00        
 10 Cigošová Anna                         TBM5253 C   53286  32.00        
 11 Vakant                                                   34.00        
 12 Vakant                                                   36.00        
 
Startovka kategorie: D55 3.5km  130m 12k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Kolaříková Věra                       SBK5251 C   49685  30.00        
  2 Procházková Helena                    TBM5351 C  301247  30.42        
  3 Křížová Zdenka                        PZR5051 C   49821  33.23        
  4 Štáblová Jitka                        SSU5350     52557  36.27        
  5 Hamáčková Eva                         LBE5150 C  303959  40.48        
  6 Orálková Libuše                       TTR5351 C   52253  48.38        
  7 Martincová Helena                     ZAM5051 C    9033  53.57        
  8 Kutáčková Stanislava                  LTU4751 C  405955  56.55        
  9 Šrollová Zdeňka                       LPU4951    219207  60.00        
 10 Pachnerová Jaroslava                  VLI5152 C    8283  62.00        
 11 Podhorská Věra                        FJI5252 C  232900  64.00        
 12 Vakant                                                   66.00        
 13 Vakant                                                   68.00        
 14 Vakant                                                   70.00        
 
Startovka kategorie: D60 3.3km  105m 10k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Kubíková Květa                        LPU4752      9247  45.00        
  2 Ličinská Eva                          TBM4451 C   49660  51.06        
  3 Suchánková Libuše                     SOP4851      8722  53.07        
  4 Suchá Bohuslava                       PGP4450     51639  58.37        
  5 Ryšavá Lubomíra                       TJP4750 C   53540  67.55        
  6 Malá Marie                            LPU4753    301172  75.00        
  7 Zmeková Míla                          SLP4451 C   51612  77.00        
 
Startovka kategorie: D65 3.3km  105m 10k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Boučková Ludmila                      OCB4351 C   51432  15.00        
  2 Dolečková Míla                        TJP3650 C   51325  22.23        
  3 Vakant                                                   24.00        
 
Startovka kategorie: H10 2.6km   75m 5k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Mikuláš                         ZPV0000 C  301599  30.00        
  2 Kunz Jiří                             BBM9801 C  416035  42.52        
  3 Killar Dominik                        LTU9902    416292  46.28        
  4 Killar Lukáš                          LTU9901     51143  55.44        
  5 Jelínek Tomáš                         CHC9903 C    9541  60.00        
  6 Vakant                                                   62.00        
 
Startovka kategorie: H12 3.0km   85m 7k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Janeba Vladimír                       CHC9602 B    9572  45.00        
  2 Kunz Jan                              BBM9601 C  416034  60.53        
  3 Preininger Kryštof                    DOB9601      7238  65.40        
  4 Rykala Filip                          VAM9601     51469  68.43        
  5 Veljačik Michal                       SCP9500 C   49889  75.00        
  6 Ash Adam                              OCB9701 C   51409  77.00        
  7 Peřinka Šimon                         BBM9700 C  331797  79.00        
  8 Vakant                                                   81.00        
  9 Vakant                                                   83.00        
 
Startovka kategorie: H14 3.7km   85m 10k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Radek Dvořáček                        VAM9401     51471  30.00        
  2 Deml Tomaš                            LPU9502      9657  47.35        
  3 Sháněl Jan                            CHC9402 C    9574  58.25        
  4 Heřman Ondřej                         SRK9503      9814  59.10        
  5 Rycerski Kamil                        UKS9401    361841  61.00        
  6 Petr Pavel                            VLI9400 C    8288  63.00        
  7 Bouček Jakub                          OCB9501 C  416349  65.00        
  8 Vakant                                                   67.00        
 
Startovka kategorie: H16 4.1km  145m 12k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Kubelka Tomáš                         ZAM9301 C    9284   0.00        
  2 Šimon Smutný                          VAM9301      9664  10.43        
  3 Jakeš Vojtěch                         TYN9301 C  405979  30.00        
  4 Vakant                                                   32.00        
 
Startovka kategorie: H18 4.9km  120m 14k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Lux Filip                             KUN9102      9020   0.00        
  2 Jakeš Ondřej                          TYN9103 C   51425   0.09        
  3 Čechmánek Radek                       OKP9101 C    8576   2.00        
  4 Vakant                                                    4.00        
 
Startovka kategorie: H21B 6.5km  165m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------
  1 Jansa Jiří                            CHT8402 C   51896  15.00        
  2 Král Václav                           SSU8243     52555  20.22        
  3 Pešek Ondřej                          CHC8502 C    9559  27.21        
  4 Fišer Jiří                            SLP8503 C   51287  32.01        
  5 Doucha Jiří                           SNA7105 C    9626  32.09        
  6 Šlajs Tomáš                           CHC8303 C    9568  42.32        
  7 Haas Karel                            LPU7304      9294  44.03        
  8 Leštínský Tomáš                       DOB7801      7245  46.00        
  9 Blahuta Marek                         MFP7301 C   51592  48.00        
 10 Kupka Jaroslav                        ALB7801      7213  50.00        
 11 Pátek Michal                          CHC8603 C    9558  52.00        
 12 Korbel Michal                         CHC7703 C    9550  54.00        
 13 Heřman Daniel                         SRK7102    995885  56.00        
 14 Kunz Martin                           BBM7101 C  553435  58.00        
 15 Rakovec Michal                        SCP6901 C   52109  60.00        
 16 Preininger Luděk                      DOB8001      7237  62.00        
 17 Kohl Ondřej                           PVP8600 C  301370  64.00        
 18 Toman Ondřej                          LBM7517 C   52017  66.00        
 19 Duch Zdeněk                           LPU8306      9214  68.00        
 20 Procházka David                       LPU9113    515162  70.00        
 21 Pohl Zdeněk                           SRK7606 C    9527  72.00        
 22 Vakant                                                   74.00        
 23 Vakant                                                   76.00        
 24 Vakant                                                   78.00        
 25 Vakant                                                   80.00        
 
Startovka kategorie: H21C 4.5km   80m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------
  1 Fátor Jan                             ASU7907 C    9132  15.00        
  2 Kobližek Kamil                        ZAM8001 C   51470  38.49        
  3 Ryjáček Jan                           LPM8004    995826  45.00        
  4 Přeček Zdeněk                         SCP5200 C  500289  47.00        
  5 Procházka Radek                       LPU6504    410783  49.00        
  6 Hornyš Jan                            MFP8101 C  361984  51.00        
  7 Procházková Klára                     LPU9451 A  416265  53.00        
  8 Komárek Arnošt                        TJH7701 C  232404  55.00        
  9 Vakant                                                   57.00        
 10 Vakant                                                   59.00        
 
Startovka kategorie: H35 5.9km  195m 16k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Fiala Jan                             BBM7205 C  515468  30.00        
  2 Hrouda Petr                           VBM6900 C   53735  31.24        
  3 Killar Marek                          LTU6801 C  301646  43.00        
  4 Rycerski Bogdan                       UKS7101    412206  46.56        
  5 Procházka Antonín                     DCE5500 C   51965  54.42        
  6 Mariusz Plesiński                     NER7301    361836  60.00        
  7 Robert Müller                         SHK6901    410782  62.00        
  8 Karel Souček                          SHK6601    301195  64.00        
  9 Kohl Jiří                             KPY6201 C  301391  66.00        
 10 Šamánek Petr                          ZVS6901 C   53890  68.00        
 11 Halíř Radim                           MFP7000 C    8073  70.00        
 12 Dobeš Václav                          KPY5701 C  301374  72.00        
 13 Chotětický Václav                     MAS5200 C    7886  74.00        
 14 Tomáš Myslivec                        SHK7002      9127  76.00        
 15 Vakant                                                   78.00        
 16 Vakant                                                   80.00        
 17 Vakant                                                   82.00        
 
Startovka kategorie: H40 4.9km  120m 14k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Grepl Ladislav                        KON6111 C   52722  45.00        
  2 Peterka František                     TJP4900 C    8861  53.01        
  3 Mutinský Viktor                       HVC6503 C   51752  66.20        
  4 Půlpán Roman                          CHC6501 C    9561  69.32        
  5 Jakeš Josef                           TYN6501 C  995825  75.00        
  6 Hlava Miroslav                        KON6515 C  500581  77.00        
  7 Švagr Zdeněk                          TYN6801 C    9740  79.00        
  8 Vakant                                                   81.00        
  9 Vakant                                                   83.00        
 
Startovka kategorie: H45 4.5km   80m 13k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Martin                        VSP5700     52275  45.00        
  2 Kula Jiří                             VAM6102     51465  48.56        
  3 Petr Josef                            VLI6300 C    8287  56.11        
  4 Šuler Josef                           TBM6005 C  301235  57.01        
  5 Nešpor Jan                            TTR6101 C   52248  59.09        
  6 Šebesta Vlastislav                    TBM5807 C  410327  65.17        
  7 Kavka Jiří                            SCP5900 C  301147  67.30        
  8 Kulhavý Josef                         SRK5701 C  416300  68.11        
  9 Veljačik Pavel                        SCP6200 C  336720  74.55        
 10 Lux Zdeněk                            KUN6201      9025  76.00        
 11 Novotný Miroslav                      LPU5905    301183  78.00        
 12 Janeba Petr                           CHC6001 C    9573  80.00        
 13 Mechl Miroslav                        JIL6301 C  301410  82.00        
 14 Jiří Štěpánek                         LBMXX00     52050  84.00        
 15 Jelínek Roman                         CHC6301 C  361956  86.00        
 16 Cinkan Zdeněk                         LPU6201      9327  88.00        
 17 Müller Ota                            VAM6000     51358  90.00        
 18 Kraus Ota                             TJP5700 C   53514  92.00        
 19 Matyáš Petr                           LBM6110 C   52080  94.00        
 20 Souček  Pavel                         PHK5503 C    9837  96.00        
 21 Ledvina Tomáš                         NER          4339  98.00        
 22 Janovič Ondřej                        SKV5901 B   51133 100.00        
 23 Jacek Kozlowski                       IKR6301    345998 102.00        
 24 Petr Benc                             SSU6343     52558 104.00        
 25 Vakant                                                  106.00        
 26 Vakant                                                  108.00        
 27 Vakant                                                  110.00        
 
Startovka kategorie: H50 3.9km  125m 12k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Táborský Ondřej                       TJN5605 C    8250  30.00        
  2 Jirka Jiří                            ZPV5501 C   52428  37.12        
  3 Hausvater Karel                       SHK5801 C  301648  42.54        
  4 Doležal Miroslav                      PGP5501     51753  44.11        
  5 Juračka Vojtěch                       LPU5404      9234  44.22        
  6 Balcar Pavel                          SRK5602      9487  45.39        
  7 Petr Jelínek                          MOV5502     52982  47.52        
  8 Tichý Boris                           DOB5501      7227  50.23        
  9 Koudelný Jiří                         TTR5401 C   52251  53.41        
 10 Dočkal Zdeněk                         TYN5601 C  416341  60.00        
 11 Doležal Petr                          TYN5401 C  995880  62.00        
 12 Žaludek Jindřich                      TZL5410 C   53842  64.00        
 13 Hostinský Jiří                        LPU5501      9255  66.00        
 14 Klimpl Petr                           LPU5401      9201  68.00        
 15 František Záhorec                     CHT5502     53157  70.00        
 16 Jalový Jaroslav                       RBK5719 C    8812  72.00        
 17 Jaroš Vladimír                        DCE5400     51973  74.00        
 18 Dudík Petr                            LBE5500 C  303905  76.00        
 19 Kolařík Zdeněk                        SBK5406 C   49683  78.00        
 20 Tůma Miloš                            DOB5601      7243  80.00        
 21 Vakant                                                   82.00        
 22 Vakant                                                   84.00        
 23 Vakant                                                   86.00        
 24 Vakant                                                   88.00        
 
Startovka kategorie: H55 4.1km  145m 12k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Petr Jelínek                          TZL4902     53848  15.00        
  2 Čípa Jiří                             CET5002      9725  20.42        
  3 Pohl Zdeněk                           SRK5301 C    9533  26.47        
  4 Vondrouš Jaroslav                     PHK5201      9453  27.42        
  5 Třasák Milan                          LPU5206      9257  29.55        
  6 Orálek Miroslav                       TTR5201 C   52252  30.32        
  7 Tvrdek Vojtěch                        LBE4900 C   51283  33.51        
  8 Kalousek Pavel                        CHC5201 C    9548  35.47        
  9 Šroler Zdeněk                         KUN5201 C    9027  36.53        
 10 Sáňka Bedřich                         LPU5102      9209  37.05        
 11 Blecha Ladislav                       FJI5106 C   51989  37.29        
 12 Stárek Jiří                           SRK5002 C    9818  40.20        
 13 Procházka Jan                         TBM4907 C  320135  45.00        
 14 Richter Rudolf                        ADA5113    352315  47.00        
 15 Denemarek Oldřich                     BBM5100 C  410398  49.00        
 16 Vakant                                                   51.00        
 17 Vakant                                                   53.00        
 
Startovka kategorie: H60 4.1km  115m 11k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Jiří                         CHC4601 C    9554  30.00        
  2 Jakubec Jindřich                      TUR4801      8351  40.19        
  3 Hrobař Rudolf                         SRK4702 C    9798  41.44        
  4 Novák Miloš                           SCP4600 C   52299  42.32        
  5 Buriánek Jaromír                      SCP4700 C   51562  48.02        
  6 Fiala Miloš                           KSH4801 C    8674  51.24        
  7 BauerEmil                             VBM4410 C   49651  53.05        
  8 Kříž Pavel                            PZR4800 C   51511  55.08        
  9 Zlesák Zdeněk                         JIL4701 C    9066  60.00        
 10 Tobiška Václav                        ZAM4401 C    9039  62.00        
 11 Nosál Stanislav                       SLA4600 C    8805  64.00        
 12 Novotný Jiří                          SLP4601 C   51621  66.00        
 13 Bareš Martin                          VLI4707 C   51223  68.00        
 14 Pachner Jan                           VLI4600 C    8280  70.00        
 15 Ryšavý Vít                            TJP4700 C   51332  72.00        
 16 Šponar Josef                          ZAM4701 C    9038  74.00        
 17 Vakant                                                   76.00        
 18 Vakant                                                   78.00        
 19 Vakant                                                   80.00        
 
Startovka kategorie: H65 3.7km   85m 10k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Seidl Karel                           SRK4301      9474  45.00        
  2 Bouček Václav                         OCB4101 C   51410  48.50        
  3 Suchý Karel                           PGP4300     51640  49.56        
  4 Gřunděl Ivan                          SJH4201 C  301345  53.54        
  5 Bohumil Zemánek                       VRL3601      8963  54.57        
  6 Tahotný Urban                         TJP3701 C   53523  62.19        
  7 Málek Josef                           LPU3901    416268  63.01        
  8 Rejpal Petr                           SCP4100 C  410733  74.42        
  9 Sedlář Vladimír                       AOP4201     52665  76.00        
 10 Šmrha František                       SJI4138 C   51918  78.00        
 11 Karel Hlavaty                         SJP4200     53507  80.00        
 12 Havlík Jaroslav                       SJC3601 C  500268  82.00        
 13 Ivan Vyškovský                        ZVS4301    416129  84.00        
 14 Koudelka Karel                        LPU4001      9347  86.00        
 15 Vakant                                                   88.00        
 
Startovka kategorie: H70 3.5km  130m 12k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Fajgl Jaromír                         RAD3801     49434   0.00        
  2 Štindl Vladislav                      KRE3701     51420   1.21        
  3 Doleček Karel                         TJP3300 C   51324  11.51        
  4 Haufe Horst                           ZIT3401     51342  18.43        
  5 Sita Vratislav                        SSU3000     52561  29.41        
  6 Mack Zdeněk                           SJP2700     49622  31.00        
 
Startovka kategorie: HDR 2.6km   75m 5k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Suková Hana                           PZR0252 C   52608               
  2 Suková Kateřina                       PZR9952 C   53152               
  3 Richterová Julie                      ADA0351     49285               
  4 Tibor Fedor                           SPE          4311               
  5 Hrouda Jakub                          VBM0101    247324               
  6 Kundrata Jan                          JZL0201 C  218975               
  7 Švadlena Michal                       CHC0101 C    9549               
  8 Shánělová Štěpánka                    CHC0152 C    9575               
  9 Haas Filip                            LPU0401    410784               
 10 Doucha Martin                         SNA0501 C    9606               
 11 Matyáš Jirka                          ZPV        206496               
 12 Macková Patricie                      SJP          4323               
 13 Suchánek Dušan                        SOP7001    361977               
 14 Neumann Lena                          NER          4347               
 15 Jelínková Zuzana                      CHC        232905               
 
Startovka kategorie: P   3.0km   85m 7k 
---------------------------------------------------------------------------
  1 Suk Marek                             PZR6701 C  410394               
  2 Suková Renata                         PZR7352 C  410374               
  3 Jana Gřešková                         NER7651      4335               
  4 Smrček Petr                           KSU7401    420450               
  5 Sasýnová Radka                        ZVS7750 C   53380               
  6 Klapková Jana                         LPU          4344               
  7 Pavelková Soňa                        TYN8555     51430               
  8 Haufe Heiderose                       ZIT4351      6391               
  9 Tomáš Rosa                            NER          4345               
 10 Kříž Martin                           PZR7801 C    8710               
 11 Rába Ivan                             NER        428286               
 12 Marčíková Petra                       TYN         51424               
 13 Marčík Josef                          TYN         49700               
 14 Fedor Josef                           SPE5701     46281               
 15 Táborský Jonáš                        TJN          4334