Jdi na obsah Jdi na menu
 


Startovka oddílů                                                                        21.7.2008 10:39:38
                                     Veteran Cup 2008
===ČSOB-VAM==========================================
 
 
Startovka oddílu: ADA -                             
-----------------------------------------------------
  1 Richterová Julie         ADA0351   49285    HDR 
  2 Richter Rudolf           ADA5113  352315    H55 
  3 Richterová Nataša        ADA7451   52715    D21B
  4 Richterová Nataša        ADA9651  253151    D12 
 
 
Startovka oddílu: ALB -                             
-----------------------------------------------------
  1 Kupka Jaroslav           ALB7801    7213    H21B
  2 Khýnová Radka            ALB8751    7221    D21C
 
 
Startovka oddílu: AOP -                             
-----------------------------------------------------
  1 Sedlář Vladimír          AOP4201   52665    H65 
 
 
Startovka oddílu: ASU -                             
-----------------------------------------------------
  1 Fátor Jan                ASU7907    9132    H21C
  2 Kolomějevová Dita        ASU8599   52329    D21C
 
 
Startovka oddílu: BBM -                             
-----------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H55 
  2 Peřinková Irena          BBM6550  331257    D40 
  3 Kunz Martin              BBM7101   52345    H21B
  4 Kunzová Ivana            BBM7155   52346    D35 
  5 Fiala Jan                BBM7205  515468    H35 
  6 Kunz Jan                 BBM9601  416034    H12 
  7 Peřinka Šimon            BBM9700  331797    H12 
  8 Kunz Jiří                BBM9801  416035    H10 
 
 
Startovka oddílu: DCE -                             
-----------------------------------------------------
  1 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45 
  2 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H35 
  3 Mrázová Pavla            DCE9350  301313    D18 
  4 Procházková Marie        DCE9550   51177    D14 
 
 
Startovka oddílu: DOB -                             
-----------------------------------------------------
  1 Tichý Boris              DOB5501    7227    H50 
  2 Tůma Miloš               DOB5601    7243    H50 
  3 Tichá Jiřina             DOB6052    7255    D45 
  4 Remešová Alena           DOB6150    7249    D45 
  5 Leštínský Tomáš          DOB7801    7245    H21B
  6 Preininger Luděk         DOB8001    7237    H21B
  7 Labašová Katarína        DOB8351   51338    D21B
  8 Netíková Martina         DOB9351    7229    D16 
  9 Preininger Kryštof       DOB9601    7238    H12 
 
 
Startovka oddílu: FJI -                             
-----------------------------------------------------
  1 Blecha Ladislav          FJI5106   51989    H55 
  2 Podhorská Věra           FJI5252  232900    D55 
 
 
Startovka oddílu: HVC -                             
-----------------------------------------------------
  1 Mutinská Zdeňka          HVC6453   51751    D40 
  2 Mutinský Viktor          HVC6503   51752    H40 
 
 
Startovka oddílu: CHC -                             
-----------------------------------------------------
  1 Švadlena Michal          CHC0101    9549    HDR 
  2 Shánělová Štěpánka       CHC0152    9575    HDR 
  3 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H60 
  4 Kalousek Pavel           CHC5201    9548    H55 
  5 Janeba Petr              CHC6001    9573    H45 
  6 Jelínek Roman            CHC6301  361956    H45 
  7 Půlpán Roman             CHC6501    9561    H40 
  8 Švadlenová Ivana         CHC7151    9556    D35 
  9 Korbelová Petra          CHC7653  232902    D21C
 10 Korbel Michal            CHC7703    9550    H21B
 11 Šlajs Tomáš              CHC8303    9568    H21B
 12 Pešek Ondřej             CHC8502    9559    H21B
 13 Pátek Michal             CHC8603    9558    H21B
 14 Sháněl Jan               CHC9402    9574    H14 
 15 Janeba Vladimír          CHC9602    9572    H12 
 16 Jelínek Tomáš            CHC9903    9541    H10 
 
 
Startovka oddílu: CHT -                             
-----------------------------------------------------
  1 František Záhorec        CHT5502   53157    H50 
  2 Jansová Alena            CHT5802   51897    D50 
  3 Jansa Jiří               CHT8402   51896    H21B
 
 
Startovka oddílu: IKR -                             
-----------------------------------------------------
  1 Jacek Kozlowski          IKR6301  345998    H45 
 
 
Startovka oddílu: JHB -                             
-----------------------------------------------------
  1 Stupalová Jana           JHB5451   52354    D50 
  2 Stupalová Tamara         JHB8852   52352    D21C
 
 
Startovka oddílu: JIL -                             
-----------------------------------------------------
  1 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H60 
  2 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D50 
  3 Mechl Miroslav           JIL6301  301410    H45 
 
 
Startovka oddílu: JZL -                             
-----------------------------------------------------
  1 Kundrata Jan             JZL0201  218975    HDR 
  2 Kundratová Jana          JZL7351  218973    D35 
 
 
Startovka oddílu: KON -                             
-----------------------------------------------------
  1 Smičková Eva             KON5887   52412    D45 
  2 Grepl Ladislav           KON6111   52722    H40 
  3 Hlavová Miroslava        KON6389   52417    D40 
  4 Hlava Miroslav           KON6515  500581    H40 
 
 
Startovka oddílu: KPY -                             
-----------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H35 
  2 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D45 
  3 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H35 
 
 
Startovka oddílu: KRE -                             
-----------------------------------------------------
  1 Štindl Vladislav         KRE3701   51420    H70 
 
 
Startovka oddílu: KSH -                             
-----------------------------------------------------
  1 Fiala Miloš              KSH4801    8674    H60 
 
 
Startovka oddílu: KSU -                             
-----------------------------------------------------
  1 Smrčková Věra            KSU7373  420414    D35 
  2 Smrček Petr              KSU7401  420450    P   
  3 Smrčková Dominika        KSU9799  420442    D12 
 
 
Startovka oddílu: KUN -                             
-----------------------------------------------------
  1 Šroler Zdeněk            KUN5201    9027    H55 
  2 Lux Zdeněk               KUN6201    9025    H45 
  3 Lux Filip                KUN9102    9020    H18 
 
 
Startovka oddílu: LBE -                             
-----------------------------------------------------
  1 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H55 
  2 Hamáčková Eva            LBE5150  303959    D55 
  3 Dudík Petr               LBE5500  303905    H50 
  4 Dudíková Hana            LBE5550  411766    D45 
  5 Hamáčková Kristina       LBE8850   52973    D21C
 
 
Startovka oddílu: LBM -                             
-----------------------------------------------------
  1 Salajková Věra           LBM5558   52058    D50 
  2 Matyáš Petr              LBM6110   52080    H45 
  3 Matyášová Lenka          LBM6460   52093    D40 
  4 Toman Ondřej             LBM7517   52017    H21B
  5 Tomanová Veronika        LBM7751  219277    D21C
  6 Jiří Štěpánek            LBMXX00   50050    H45 
  7 Petra Štěpánková         LBMXX50   52020    D21C
 
 
Startovka oddílu: LCE -                             
-----------------------------------------------------
  1 Vlažná Mirka             LCE5852   52698    D45 
 
 
Startovka oddílu: LPM -                             
-----------------------------------------------------
  1 Ryjáček Jan              LPM8004  995826    H21C
  2 Winklerová Hanna         LPM8054   51486    D21C
 
 
Startovka oddílu: LPU -                             
-----------------------------------------------------
  1 Klapková Jana            LPU                P   
  2 Haas Filip               LPU0401  410784    HDR 
  3 Málek Josef              LPU3901  416268    H65 
  4 Koudelka Karel           LPU4001    9347    H65 
  5 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60 
  6 Malá Marie               LPU4753  301172    D60 
  7 Šrollová Zdeňka          LPU4951  219207    D55 
  8 Sáňka Bedřich            LPU5102    9209    H55 
  9 Třasák Milan             LPU5206    9257    H55 
 10 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H50 
 11 Juračka Vojtěch          LPU5404    9234    H50 
 12 Hostinský Jiří           LPU5501    9255    H50 
 13 Klimplová Alena          LPU5551    9202    D50 
 14 Dočkalová Jiřina         LPU5654    9290    D50 
 15 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H45 
 16 Juračková Jana           LPU6051    9237    D40 
 17 Cinkan Zdeněk            LPU6201    9327    H45 
 18 Procházka Radek          LPU6504  410783    H21C
 19 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D35 
 20 Procházková Alexandra    LPU7051  416258    D35 
 21 Haas Karel               LPU7304    9294    H21B
 22 Duch Zdeněk              LPU8306    9214    H21B
 23 Klapal Jan               LPU9006  515142    H21B
 24 Procházková Klára        LPU9451  416265    H21C
 25 Deml Tomaš               LPU9502    9657    H14 
 
 
Startovka oddílu: LTU -                             
-----------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D55 
  2 Killar Marek             LTU6801  301646    H35 
  3 Killar Lukáš             LTU9901   51143    H10 
  4 Killar Dominik           LTU9902  416292    H10 
 
 
Startovka oddílu: MAS -                             
-----------------------------------------------------
  1 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H35 
 
 
Startovka oddílu: MFP -                             
-----------------------------------------------------
  1 Halíř Radim              MFP7000    8073    H35 
  2 Blahuta Marek            MFP7301   51592    H21B
  3 Hornyš Jan               MFP8101   61984    H21C
 
 
Startovka oddílu: MOV -                             
-----------------------------------------------------
  1 Petr Jelínek             MOV5502   52982    H50 
 
 
Startovka oddílu: NER -                             
-----------------------------------------------------
  1 Brabec Čeněk             NER                H12 
  2 Tomáš Rosa               NER                P   
  3 Mariusz Plesiński        NER7301  361836    H35 
  4 Jana Gřešková            NER7651            P   
  5 Klaudia Plesińska        NER9651  361822    D12 
 
 
Startovka oddílu: OCB -                             
-----------------------------------------------------
  1 Bouček Václav            OCB4101   51410    H65 
  2 Boučková Ludmila         OCB4351   51432    D65 
  3 Bouček Jakub             OCB9501  416349    H14 
  4 Ash Adam                 OCB9701   51409    H12 
 
 
Startovka oddílu: OKP -                             
-----------------------------------------------------
  1 Čechmánková Helena       OKP6450   51720    D35 
  2 Čechmánek Radek          OKP9101    8576    H18 
 
 
Startovka oddílu: PBM -                             
-----------------------------------------------------
  1 Švejcarová Daniela       PBM7375   53539    D35 
 
 
Startovka oddílu: PGP -                             
-----------------------------------------------------
  1 Suchý Karel              PGP4300   51640    H65 
  2 Suchá Bohuslava          PGP4450   51639    D60 
  3 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H50 
  4 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D50 
 
 
Startovka oddílu: PHK -                             
-----------------------------------------------------
  1 Vondrouš Jaroslav        PHK5201    9453    H55 
  2 Souček  Pavel            PHK5503    9837    H45 
  3 Klapalová Marcela        PHK6852    9494    D35 
 
 
Startovka oddílu: PVP -                             
-----------------------------------------------------
  1 Kohl Ondřej              PVP8600  301370    H21B
 
 
Startovka oddílu: PZR -                             
-----------------------------------------------------
  1 Suková Hana              PZR0252   52608    HDR 
  2 Kříž Pavel               PZR4800   51511    H60 
  3 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D55 
  4 Suk Marek                PZR6701  410394    P   
  5 Suková Renata            PZR7352  410374    P   
  6 Kříž Martin              PZR7801    8710    P   
  7 Suková Kateřina          PZR9952   53152    HDR 
 
 
Startovka oddílu: RBK -                             
-----------------------------------------------------
  1 Jalový Jaroslav          RBK5719    8812    H50 
  2 Jalová Marie             RBK5761   49601    D50 
 
 
Startovka oddílu: SBK -                             
-----------------------------------------------------
  1 Kolaříková Věra          SBK5251   49685    D55 
  2 Kolařík Zdeněk           SBK5406   49683    H50 
 
 
Startovka oddílu: SCP -                             
-----------------------------------------------------
  1 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65 
  2 Novák Miloš              SCP4600   52299    H60 
  3 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H60 
  4 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H21C
  5 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45 
  6 Kavková Dana             SCP6150  301143    D40 
  7 Veljačik Pavel           SCP6200  336720    H45 
  8 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H21B
  9 Veljačik Michal          SCP9500   49889    H12 
 
 
Startovka oddílu: SHK -                             
-----------------------------------------------------
  1 Jan Longin               SHK                HDR 
  2 Adéla Longinová          SHK                HDR 
  3 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H50 
  4 Hausvaterová Marcela     SHK6152  219201    D45 
  5 Karel Souček             SHK6601  301195    H35 
  6 Zorka Müllerová          SHK6751  515141    D40 
  7 Robert Müller            SHK6901  410782    H35 
  8 Tomáš Myslivec           SHK7002    9127    H35 
  9 Lenka Myslivcová         SHK7051  515456    D35 
 10 Pavla Myslivcová         SHK9352    9472    D16 
 
 
Startovka oddílu: SJC -                             
-----------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H65 
 
 
Startovka oddílu: SJH -                             
-----------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65 
 
 
Startovka oddílu: SJI -                             
-----------------------------------------------------
  1 Šmrha František          SJI4138   51918    H65 
 
 
Startovka oddílu: SJP -                             
-----------------------------------------------------
  1 Mack Zdeněk              SJP2700   49622    H60 
  2 Karel Hlavaty            SJP4200   53507    H65 
 
 
Startovka oddílu: SKV -                             
-----------------------------------------------------
  1 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H45 
 
 
Startovka oddílu: SLA -                             
-----------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H60 
  2 Bejčková Jana            SLA7150  301616    D35 
  3 Nosálová Eliška          SLA8250  995791    D21B
 
 
Startovka oddílu: SLP -                             
-----------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D60 
  2 Novotný Jiří             SLP4601   51621    H60 
  3 Fišer Jiří               SLP8503   51287    H21B
 
 
Startovka oddílu: SNA -                             
-----------------------------------------------------
  1 Doucha Martin            SNA0501    9606    HDR 
  2 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21B
 
 
Startovka oddílu: SPE -                             
-----------------------------------------------------
  1 Tibor Fedor              SPE                HDR 
  2 Jozef Fedor              SPE5701   46281    H50 
  3 Katarina Fedorova        SPE7451    9817    D21B
 
 
Startovka oddílu: SRK -                             
-----------------------------------------------------
  1 Seidl Karel              SRK4301    9474    H65 
  2 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60 
  3 Stárek Jiří              SRK5002    9818    H55 
  4 Pohl Zdeněk              SRK5301    9533    H55 
  5 Eva Bártová              SRK5551    9484    D40 
  6 Balcar Pavel             SRK5602    9487    H50 
  7 Kulhavý Josef            SRK5701  416300    H45 
  8 Kulhavá Jarmila          SRK6751  219278    D35 
  9 Heřman Daniel            SRK7102  995885    H21B
 10 Zemánková Eva            SRK7452    9796    D21C
 11 Pohl Zdeněk              SRK7606    9527    H21B
 12 Kulhavá Šárka            SRK9356  219279    D16 
 13 Heřman Ondřej            SRK9503    9814    H14 
 14 Kulhavá Eliška           SRK9655  301132    D12 
 15 Zemánková Tereza         SRK9752  301107    D12 
 
 
Startovka oddílu: SSU -                             
-----------------------------------------------------
  1 Sita Vratislav           SSU3000   52561    H70 
  2 Štáblová Jitka           SSU5350   52557    D55 
  3 Petr Benc                SSU6343   52558    H45 
 
 
Startovka oddílu: TBM -                             
-----------------------------------------------------
  1 Ličinská Eva             TBM4451   49660    D55 
  2 Procházka Jan            TBM4907  320135    H55 
  3 Cigošová Anna            TBM5253   53286    D50 
  4 Procházková Helena       TBM5351  301247    D55 
  5 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H45 
  6 Šuler Josef              TBM6005  301235    H45 
  7 Granátová Kateřina       TBM9558  320136    D14 
 
 
Startovka oddílu: TJH -                             
-----------------------------------------------------
  1 Komárková Lenka          TJH7651  995845    D21C
  2 Komárek Arnošt           TJH7701  232404    H21C
  3 Blahutová Hana           TJH7952   51928    D21C
 
 
Startovka oddílu: TJN -                             
-----------------------------------------------------
  1 Táborský Ondřej          TJN5605    8250    H50 
  2 Berková Květa            TJN7350  232629    D35 
 
 
Startovka oddílu: TJP -                             
-----------------------------------------------------
  1 Doleček Karel            TJP3300   51324    H70 
  2 Dolečková Míla           TJP3650   51325    D65 
  3 Tahotný Urban            TJP3701   53523    H65 
  4 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H60 
  5 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D60 
  6 Peterka František        TJP4900    8861    H40 
  7 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D45 
  8 Kraus Ota                TJP5700   53514    H45 
  9 Krausová Barbora         TJP9150   53504    D18 
 10 Krausová Martina         TJP9350   53512    D16 
 
 
Startovka oddílu: TTR -                             
-----------------------------------------------------
  1 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H55 
  2 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55 
  3 Koudelný Jiří            TTR5401   52251    H50 
  4 Nešpor Jan               TTR6101   52248    H45 
  5 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21B
  6 Dvořáčková Jana          TTR7852   52230    D21B
 
 
Startovka oddílu: TUR -                             
-----------------------------------------------------
  1 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H60 
 
 
Startovka oddílu: TYN -                             
-----------------------------------------------------
  1 Doležal Petr             TYN5401  995880    H50 
  2 Dočkal Zdeněk            TYN5601  416341    H50 
  3 Vlčková Pavla            TYN6351  995829    D45 
  4 Doležalová Iva           TYN6451  995808    D40 
  5 Jakeš Josef              TYN6501  995825    H40 
  6 Švagr Zdeněk             TYN6801    9740    H40 
  7 Kodytková Jitka          TYN6851   51429    D40 
  8 Vlčková Martina          TYN8352    9742    D21C
  9 Pavelková Soňa           TYN8555   51430    P   
 10 Doležalová Marie         TYN8651    9746    D21C
 11 Jakeš Ondřej             TYN9103   51425    H18 
 12 Jakeš Vojtěch            TYN9301  405979    H16 
 
 
Startovka oddílu: TZL -                             
-----------------------------------------------------
  1 Alžběta Nešporová        TZL0051            D10 
  2 Petr Jelínek             TZL4902   53848    H55 
  3 Žaludek Jindřich         TZL5410   53842    H50 
  4 Korčáková Jana           TZL6556  416155    D40 
  5 Barbora Nešporová        TZL7652            D21B
 
 
Startovka oddílu: UKS -                             
-----------------------------------------------------
  1 Rycerski Bogdan          UKS7101  412206    H35 
  2 Rycerska Marzena         UKS7551  412203    D21C
  3 Rycerski Kamil           UKS9401  361841    H14 
 
 
Startovka oddílu: VAM -                             
-----------------------------------------------------
  1 Müllerová Jindra         VAM5950            D45 
  2 Müller Ota               VAM6000            H45 
  3 Kula Jiří                VAM6102            H45 
  4 Kulová Jana              VAM6551  416317    D35 
  5 Šimon Smutný             VAM9301    9664    H16 
  6 Radek Dvořáček           VAM9401   51471    H14 
 
 
Startovka oddílu: VBM -                             
-----------------------------------------------------
  1 Hrouda Jakub             VBM0101  247324    HDR 
  2 BauerEmil                VBM4410   49651    H60 
  3 Hrouda Petr              VBM6900   53735    H35 
 
 
Startovka oddílu: VLI -                             
-----------------------------------------------------
  1 Pachner Jan              VLI4600    8280    H60 
  2 Bareš Martin             VLI4707   51223    H60 
  3 Pachnerová Jaroslava     VLI5152    8283    D55 
  4 Petrová Věra             VLI6251   51218    D45 
  5 Petr Josef               VLI6300    8287    H45 
  6 Petr Pavel               VLI9400    8288    H14 
 
 
Startovka oddílu: VRL -                             
-----------------------------------------------------
  1 Bohumil Zemánek          VRL3601            H65 
 
 
Startovka oddílu: ZAM -                             
-----------------------------------------------------
  1 Tobiška Václav           ZAM4401    9039    H60 
  2 Lhotská Hana             ZAM4651    9034    D55 
  3 Šponar Josef             ZAM4701    9038    H60 
  4 Martincová Helena        ZAM5051    9033    D55 
  5 Kobližková Hana          ZAM5851    9031    D50 
  6 Cabalková Ivana          ZAM6351   53569    D45 
  7 Kobližek Kamil           ZAM8001   51470    H21C
  8 Kubelka Tomáš            ZAM9301    9284    H16 
 
 
Startovka oddílu: ZIT -                             
-----------------------------------------------------
  1 Haufe Horst              ZIT3401   51342    H70 
  2 Haufe Heiderose          ZIT4351    6391    P   
 
 
Startovka oddílu: ZPV -                             
-----------------------------------------------------
  1 Jirka Mikuláš            ZPV0000  301599    H10 
  2 Jirka Jiří               ZPV5501   52428    H50 
  3 Jirková Renata           ZPV6553   52427    D40 
 
 
Startovka oddílu: ZVS -                             
-----------------------------------------------------
  1 Ivan Vyškovský           ZVS4301  416129    H65 
  2 Šamánek Petr             ZVS6901   53890    H35 
  3 Sasýnová Radka           ZVS7750   53380    P